Social Media

Internet jest obecnie najprężniej rozwijającym się kanałem marketingowym. Wśród czołowych światowych marek widać wyraźną tendencję do zwiększania budżetów reklamowych dla działań on-line. Media społecznościowe dają możliwość bezpośredniej komunikacji z klientami (zarówno tymi obecnymi jak i potencjalnymi) oraz generują duży ruch na stronę docelową. Obecność na Facebooku nie tylko pomaga tworzyć wizerunek, świetnie można ją wykorzystać także do celów typowo sprzedażowych korzystając z szerokiego spektrum formatów reklamowych udostępnianych przez serwis.

Do lamusa odeszły czasy, gdy wystarczyło mieć statyczną stronę internetową by być zauważonym w sieci. Dziś klient jest nie tylko niemym odbiorcą treści, ale aktywnym uczestnikiem dyskusji i oczekuje treści najwyższej jakości.

Zbudujemy społeczność wokół Twojej marki od podstaw. Zapewniamy kompleksową obsługę wszystkich kanałów w mediach społecznościowych – od strategii, przez reklamę, po prowadzenie profilu. Jesteś już obecny w serwisach społecznościowych? Pomożemy Ci skorygować działania tak by wycisnąć z potencjału social media jak najwięcej korzyści dla Twojej firmy!

Social media to nie tylko Facebook i Nasza Klasa, ale również szereg innych platform dających niemal nieograniczone możliwości komunikacji z klientem. Możemy w Twoim imieniu ćwierkać na Twitterze, przypinać na Pintereście i zbierać plusy w Google+. Skutecznie poprowadzimy bloga firmowego bądź kanał na YouTubie. Wykorzystamy potencjał tematycznych forów i liderów opinii skupionych wokół Twojej branży, by przyciągnąć do Ciebie klientów. Zbudujemy społeczność wokół Twojej marki od podstaw.

Rozwój marketingu internetowego przyniósł za sobą wiele narzędzi do mierzenia skuteczności i efektywności. Dzięki temu każdą kampanie możemy na bieżąco monitorować i optymalizować, a także dokładnie śledzić konwersję.

Sprawimy, że nie tylko Cię znajdą, ale będą o Tobie mówić. Głośno!